Kalendarium

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Tomas de Bruyne ? warsztaty

26 kwietnia 2016 - 28 kwietnia 2016

W dniach od 26 do 28 kwietnia 2016 r. zapraszamy na warsztaty z dużych form florystycznych. Trzydniowe spotkanie z florystami poprowadzi Tomas de Bruyne, belgijski florysta światowej sławy, znany i ceniony od USA i Meksyku, przez Europę po Japonię i Indie. Warsztaty odbędą się na Zamku Książ w Wałbrzychu. Efekt pracy uczestników będzie stanowić część wystawy florystycznej w trakcie Festiwalu Kwiatów i Sztuki, którą rok rocznie odwiedzają setki turystów.

Koszt warsztatów wynosi 2500 zł, a dla członków Stowarzyszenia z opłaconymi składkami wynosi 2300 zł. W cenie warsztatów zapewniamy: materiał roślinny i techniczny, opiekę tłumacza, dwa noclegi, wyżywienie oraz niezapomniane wrażenia. Chęć uczestnictwa należy zgłosić w Biurze SFP pod nr telefonu +48 669 915 990 lub mailowo stowarzyszenie@floryscipolscy.pl do 31 marca 2016 r.

Swoim ogromnym doświadczeniem Tomas chętnie dzieli się w trakcie spotkań z florystami. Jest zapraszany na największe, międzynarodowe imprezy florystyczne, m.in. był głównym florystą podczas ubiegłorocznej wystawy Fleuramour w Alden Biesen. Prowadzi własną firmę zajmującą się obsługą florystyczną największych imprez i wydarzeń komercyjnych. Jak sam o sobie mówi ?zachwyt nad bogactwem przyrody nakierował moją ścieżkę życiową w stronę roślin i kwiatów. Nigdy nie żałowałem tej decyzji. Staram się wykorzystać wiedzę oraz nabyte doświadczenie i przenieść sztukę florystyczną na inny poziom. Dzięki połączeniu kreatywności z bogactwem natury staram się pokazać w moich pracach harmonię, technikę, wiedzę i szacunek do fachu.?

Szczegóły

Start:
26 kwietnia 2016
Koniec:
28 kwietnia 2016
Wydarzenie Category: