Kalendarium

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Targi Special DAYS w Poznaniu

25 lutego 2016 - 08:00 - 27 lutego 2016 - 17:00

Targi Special DAYS w Poznaniu

Na początku każdego roku Poznań zaprasza na targi produktów świątecznych i okazjonalnych Special DAYS. W tym roku targi miały miejsce od 25 do 27 lutego i cieszyły się ogromnym zainteresowaniem ludzi z branży oraz miłośników dekoracji. Nie zapomniano o florystyce, na którą przeznaczono cały pawilon wystawienniczy. Stowarzyszenie Florystów Polskich było jednym z gości poznańskiego wydarzenia.

Organizatorzy Targów przewidzieli wiele atrakcji dla zwiedzających. Jednym z punktów programu był Wiosenny Pokaz Stowarzyszenia Florystów Polskich, w trakcie którego na scenie wystąpiły Monika Wilgocka i Monika Łątka. Pokaz poprowadzili Tomasz Kuczyński i Daria Tomala. Głównym motywem pokazu były kompozycje w pudełkach. Florystki pokazały, jak niewielkim kosztem można zrobić efektowne kompozycje wiosenne na każdą okoliczność, a którymi można przyciągnąć klientów do kwiaciarni. Pokaz odbył się dzięki wsparciu dwóch firm partnerskich Stowarzyszenia: Smithers-Oasis i Premier & Blenheim, którym serdecznie dziękujemy. Na uwagę zasługiwał również pokaz członków Stowarzyszenia: Małgorzaty Ziemeckiej i Tomasza Kuczyńskiego dla Plastiflory

Z tego miejsca chcielibyśmy również podziękować wszystkim, którzy odwiedzili stoisko Stowarzyszenia Florystów Polskich podczas Targów Special DAYS Gardenia. Dziękujemy za słowa wsparcia i czekamy na was w przyszłym roku. Szczególne wyrazy wdzięczności dla Leny Stryjskiej, przedstawicielce firmy Smithers-Oasis i członkini Stowarzyszenia, która była z nami każdego dnia targów oraz dla Natalii Tarachowicz, przedstawicielce Międzynarodowych Targów Poznańskich, która za cel stawia sobie łączenie całego środowiska branżowego.

Szczegóły

Start:
25 lutego 2016 - 08:00
Koniec:
27 lutego 2016 - 17:00
Wydarzenie Category: