Kalendarium

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Moc naszych kwiatów- konferencja w hotelu Inter Continental w Warszawie

12 czerwca 2013 - 08:00 - 17:00

Już po raz drugi SFP zaznaczyło swą obecność podczas prestiżowej konferencji biznesowej zorganizowanej przez Wolters Kluwer Polska S.A. w hotelu Inter Continental w Warszawie. Konferencja zgromadziła 300 osób żądnych wiedzy z zakresu Rozwiązań HR.

Nasza lider regionu mazowieckiego Sylwia Bednarek wraz z innymi członkami regionu m.in. z Julią Biskupską zorganizowała akcję, mającą na celu podkreślenie idei wręczania kwiatów.

Czy SFP zaznaczając swą obecność na konferencji uzmysłowi ludziom biznesu jak inaczej, piękniej i przyjemniej obcuje się w otoczeniu kwiatów? Czy ta świadomość przełoży się na potrzebę udekorowania swojego biura roślinami?

Trudno w tej chwili odpowiedzieć na tak postawione pytanie.

Sądząc jednak po zaprezentowanej niżej relacji zdjęciowej można śmiało stwierdzić, że kwiaty w cudowny sposób ożywiają miejsca spotkań biznesowych.

Nasz stowarzyszeniowy bukiet został poddany losowaniu, w którym udział wzięło wiele osób, a sami zobaczcie jak zareagowała zwyciężczyni losowania w momencie wręczania jej bukietu. Wyraz jej twarzy wyraża tak wiele pozytywnych uczuć.

Postawa naszych członków zasługuje na uznanie i bardzo cieszy fakt, że coraz więcej członków włącza się do różnego rodzaju akcji.

Obecnie nasi członkowie już pracują nad eventami w Łodzi,  Szczecinie, Toruniu, Warszawie, Krakowie czy w Kielcach.

Dzięki takim postawom mamy ogromne szanse na osiąganie krok po kroku naszych szczytnych celów.

Szczegóły

Data:
12 czerwca 2013
Czas:
08:00 - 17:00