Kalendarium

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

II Florystyczne Mistrzostwa Polski

28 kwietnia 2016 - 09:00 - 29 kwietnia 2016 - 22:00

Ideą Mistrzostw jest promocja kwiatów oraz talentów florystycznych. Mistrzostwa są miejscem dla florystów, gdzie mogą sprawdzić swoje umiejętności, pokazać swój kunszt i kreatywność. Zawodników ocenia międzynarodowe grono sędziowskie, a prace konkursowe można oglądać podczas wystawy w trakcie Festiwalu Kwiatów i Sztuki na Zamku Książ w Wałbrzychu od 30 kwietnia do 3 maja 2016 r.

Patronat nad Mistrzostwami objęła Międzynarodowa Organizacja Florystyczna Florint, której członkiem jest Stowarzyszenie. Tylko uczestnicy biorący udział w Mistrzostwach organizowanych przez Stowarzyszenie mają możliwość wywalczyć miejsce w międzynarodowych zawodach organizowanych przez Florint, m.in. EUROPA CUP. Dzięki patronatowi Florintu, udział w Mistrzostwach wiąże się z ogromnym prestiżem i promocją na świecie.

Tematem przewodnim II Florystycznych Mistrzostw Europy jest ?Święto kolorów?. Mistrzostwa odbędą się w dwóch kategoriach: senior i junior. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe oraz możliwość reprezentowania Polski na międzynarodowych konkursach florystycznych.

Więcej informacji w zakładce: Mistrzostwa Polski

Szczegóły

Start:
28 kwietnia 2016 - 09:00
Koniec:
29 kwietnia 2016 - 22:00
Wydarzenie Categories:
,

Organizator

Stowarzyszenie Florystów Polskich
Email
stowarzyszenie@floryscipolscy.pl

Miejsce

Zamek Książ
Piastów Śląskich 1
Wałbrzych, Dolnośląskie 58-306 Polska
+ Google Map