Stowarzyszenie Florystów Polskich na Gali 60-lecia Radia Kielce

15 września w Kieleckim Centrum Kultury miała miejsce Gala z okazji 60-lecia Radia Kielce. Wśród wielu zaproszonych gości był członek Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji P. Krzysztof Luft, Prezes Telewizji Polskiej P. Juliusz Braun, Wojewoda Świętokrzyski, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego, Władze Samorządowe z całego Województwa Świętokrzyskiego i wielu innych znakomitych gości.
Nasze Stowarzyszenie  sponsorowało i wykonało dekorację kwiatową tejże Gali. Kompozycje bardzo się wszystkim podobały. Ze sceny i na antenie Radia Kielce wyrażono serdeczne podziękowania dla naszego Stowarzyszenia.
Na uroczystym bankiecie w eksponowanym miejscu wystawiono baner SFP. Gości było ponad pięciuset, a zatem mieliśmy świetną promocję. Wykonana przez nas dekoracja kwiatowa oraz kwiaty wręczane zasłużonym pracownikom Radia, pokazały  potrzebę otaczania się kwiatami, obdarowywania nimi ludzi i wyrażenia w ten sposób szacunku. Serdecznie podziękowania dla Hani Szkotak z Pracowni Florystycznej „Kwiatowa Bajka” za wykonanie dekoracji, Edycie Zając-Chruściel z kwiaciarni „Pokusa” w Kielcach za udostępnienie  materiałów oraz pracowni, Firmie Rekpol i Prezesowi SFP Zenonowi Rek za kwiaty, a P. Marioli Miklaszewskiej za pomoc w koordynacji działań.

tekst i zdjęcia: Michał Bursig

Powiązane Artykuły